Kdo jsme?

Jsme společnost zaměřená na internetový marketing a poradenství, a protože rychle rosteme, přijmeme nové kolegy na pozici SEO specialista Senior.

Vaším úkolem bude navrhovat, vytvářet a realizovat strategie online marketingu, které budou fungovat.

Náplň práce

  • návrh SEO strategií pro svěřené webové projekty
  • samostatná činnost v oblasti příprav SEO analýz a strategie zpětných odkazů
  • programování a kódování webových stránek nových klientů
  • správa webových stránek stávajících klientů
  • linkbuilding a optimalizace pro vyhledávače
  • tvorba SEO auditů a konzultace problémů
  • analýzy klíčových slov, efektivity, použitelnosti webu a dalších SEO faktorů
  • reporting a monitoring s použitím firemních nástrojů a nástrojů Google pro hodnocení SEO
  • vytváření obsahu dle pravidel copywritingu

Požadujeme

  • orientaci v problematice SEO a online marketingu
  • zkušenosti s tvorbou analýz, návrhem řešení a hodnocením efektivity
  • profesionální znalost Google Analytics, Webmaster Tools, Wordpress
  • znalost problematiky použitelnosti a přístupnosti webů vč. sémantiky
  • analytické schopnosti, samostatnost, kreativitu, zodpovědnost a komunikativnost
  • dobrou znalost ČJ a pravopisu, dobrý písemný projev, formulační schopnosti.
  • aktivní komunikace s klienty
  • nadšení pro práci v online prostředí
  • pokud umíte pracovat s grafickými programy, je to velké plus
  • vysoké pracovní nasazení, selský rozum, chuť pracovat, komunikativní osobnost.

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr, práce na IČO, nástup možný ihned
  • možnost podílet se na zajímavých online marketingových projektech
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zajímavou práci v mladém a přátelském kolektivu
  • možnost kariérního rozvoje

Společnost
Aktivapronet s.r.o.
Adresa
Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Aktivapronet s.r.o., Milan Kreml
+420 602 355 538