Jsme brněnská IT firma. Vývoj, marketing, obchod i zákaznická podpora – všichni sedíme na Nových sadech. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A taky kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Opravdu.

Vzdělávame se, pořád něco objevujeme a baví nás pracovat na užitečných projektech. Pořád něco podnikáme a plánujeme. Ať už je to třeba sázení stromů pro dobrou věc nebo přednášky pro veřejnost.

Ale dost řečí, udělejte si o nás obrázek sami.

UX Researcher

Umíte klást ty správné otázky, a navíc anglicky? Pomáhejte nám s návrhy i realizací uživatelských výzkumů.

Co budete dělat?
Zkoumat potřeby zákazníků, analyzovat data, testovat řešení… ale také vzdělávat kolegy a občas jim podat pomocnou ruku, když budou navrhovat vlastní výzkum.

Každé opravdu důležité rozhodnutí je v Kentico podložené výzkumem. Než se pustíme do zlepšování Kentico EMS či Kentico Cloud, do vývoje nové funkcionality nebo widgetu, ověřujeme si u zákazníků, že naše nápady a plány mají smysl a budou pro ně užitečné. A protože práce stále přibývá, hledáme do našeho osmihlavého UX týmu nového kolegu, který se rád ptá, baví ho pídit se po příležitostech pro zlepšení a ověřovat jejich přínos.


Jaké výzkumné metody budete používat?
To je na vás. Vhodný postup a výzkumné metody navrhnete vždy podle toho, jaké rozhodnutí potřebujeme udělat a jaká data k němu chceme získat. Cesta k nim by měla být co nejefektivnější. Nejčastěji volíme hloubkové rozhovory, uživatelské testování, někdy pozorování. Čas od času sáhneme i po jiných metodách, třeba card sortingu nebo field studies.


Vaším úkolem bude nejen metody vybrat, ale často je i realizovat. Povedete rozhovory, budete moderovat testování, dělat analýzy… Komunikace se zákazníky přitom probíhá většinou na dálku přes GoToMeeting a vždy v angličtině.Budete pomáhat i kolegům v Kentico – vzdělávat je v oblasti výzkumů, předávat zajímavá data do týmů, dávat zpětnou vazbu na návrhy testovacích scénářů a podobně.


Nebudete na to sami
Práci budete sdílet s Adélou, která je také UX Researcher. Kromě ní a dalších sedmi „UXáků“ budete pravidelně spolupracovat i s kolegy z Product Management týmu a také s vývojáři. Ti se především účastní některých rozhovorů nebo testování.


Společně pracujeme v brněnské kanceláři, někdy ale také na dálku z domu.


Co od vás potřebujeme?

  • Chuť ptát se, naslouchat, navrhovat řešení a to pak ověřovat.
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti uživatelského výzkumu.
  • Schopnost prezentovat a předávat své znalosti kolegům.
  • Ideálně vzdělání v oboru sociologie nebo psychologie.
  • Výbornou angličtinu – alespoň na úrovni C1.
  • Časovou flexibilitu. Tu a tam se může stát, že povedete rozhovor nebo testování večer.

Máte zájem a chcete se dozvědět víc přímo od nás?


Informace o pozici

Společnost
Kentico software s.r.o.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Kultura, umění a tvůrčí práce, Věda a výzkum, Sociolog, Vědecko výzkumný pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.