Jsme brněnská IT firma. Vývoj, marketing, obchod i zákaznická podpora – všichni sedíme na Nových sadech. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A taky kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Opravdu.

Vzdělávame se, pořád něco objevujeme a baví nás pracovat na užitečných projektech. Pořád něco podnikáme a plánujeme. Ať už je to třeba sázení stromů pro dobrou věc nebo přednášky pro veřejnost.

Ale dost řečí, udělejte si o nás obrázek sami.

UX Writer

Máte fantazii, zkušenosti se psaním a výzkumy, k tomu i odvahu řídit své projekty. Sedí to? Vytvořte hlas našeho produktu!

Co budete dělat?
Naším cílem je, aby se náš produkt Kentico Cloud dlouhodobě držel na špičce a aby jej uživatelé rádi používali. Proto je opravdu zásadní dobře rozumět jejich starostem a problémům a nabízet pro ně správná řešení – a také ukazovat, že to umíme. Tohle vše bude vaším úkolem.

  1. Na začátku je vždy výzkum. Budete mluvit se zákazníky i s kolegy a hledat příležitosti pro zlepšení. Na základě dat budete tvořit vizi pro „industry education“.
  2. Budete šířit osvětu na poli práce s obsahem. K řešení problémů a popisování trendů budete používat Kentico Cloud, a tím ho i představovat světu.
  3. Stanovíte, jakým tónem a jakou formou oslovovat potenciální i současné uživatele z různých obchodních sfér. A také dohlédnete na to, aby komunikace byla vždy konzistentní.
  4. Zapojíte se do tvorby vzdělávacích materiálů. Budete psát texty aplikace, články a tvořit různorodé typy obsahu. Často ve spolupráci s Content Developery, UX Designery a Marketing týmem. Řešení budete vždy testovat a v rámci iterací se soustředit na to, aby pomohla vyřešit problémy co největšího počtu uživatelů.

Zkrátka, budete „hlasem“ Kentico Cloudu. A to v angličtině a převážně pod vaší vlastní taktovkou.

Společnost
Kentico software s.r.o.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Věda a výzkum, Kultura, umění a tvůrčí práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.