Jsme brněnská IT firma. Vývoj, marketing, obchod i zákaznická podpora – všichni sedíme na Nových sadech. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A taky kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Opravdu.

Vzdělávame se, pořád něco objevujeme a baví nás pracovat na užitečných projektech. Pořád něco podnikáme a plánujeme. Ať už je to třeba sázení stromů pro dobrou věc nebo přednášky pro veřejnost.

Ale dost řečí, udělejte si o nás obrázek sami.

QA Engineer

Baví vás testování? Automatizace? Implementace stories? Podílejte se na celém procesu agilního vývoje a neustále zlepšujte naše služby.

Co budete dělat?
QA Engineer je pro nás osoba, která umí programovat, dobře testovat a analyzovat data. Na této pozici budete vymýšlet a realizovat nejrůznější uživatelské scénáře, hledat chyby a taky tvořit automatické testy a skripty. Kromě toho, že tester musí rozumět kódu, měl by se zároveň umět vžít do role zákazníka. Aktivně se totiž podílí na vývoji produktu a je také komunikační spojkou mezi ostatními členy vývoje.

Jste to vy?

  • Máte alespoň základní znalosti HTML + CSS a znáte minimálně jeden objektově orientovaný programovací jazyk?
  • Setkali jste se už s vývojem a testováním webových aplikací?
  • Mluvit a psát anglicky je pro vás hračka?
  • Pak už jen stačí, abyste měli v povaze kus systematika a plánovače, a jste náš člověk!

Informace o pozici

Společnost
Kentico software s.r.o.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Věda a výzkum, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.