Jsme brněnská IT firma. Vývoj, marketing, obchod i zákaznická podpora – všichni sedíme na Nových sadech. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Psi, rybičky… máme dokonce vlastní výčep. A taky kanceláře, na které by mohli žárlit i zaměstnanci Google. Opravdu.

Vzdělávame se, pořád něco objevujeme a baví nás pracovat na užitečných projektech. Pořád něco podnikáme a plánujeme. Ať už je to třeba sázení stromů pro dobrou věc nebo přednášky pro veřejnost.

Ale dost řečí, udělejte si o nás obrázek sami.

Technical Writer/Content Developer

Psaní máte v krvi a láká vás hledat nové příležitosti? Tvořte dokumentaci v angličtině, které porozumí znalec i laik, a pomozte nám posouvat se stále kupředu.

Co budete dělat?
Aby se zákazníkům dobře pracovalo s našimi produkty Kentico EMS a Kentico Cloud, připravujeme pro ně dokumentaci a výukové materiály. Přesně s tím nám budete pomáhat i vy. A protože máme zákazníky po celém světě, budete k tomu potřebovat výbornou angličtinu.


Kdo že jsou zákazníci, kterým budete pomáhat?
Nejčastěji vývojáři, marketéři nebo tvůrci/editoři obsahu. Jsou mezi nimi laici i znalci oboru – danou problematiku tedy musíme popsat tak, aby jí rozuměl právě cílový čtenář. Chystáme přitom nejen materiály v podobě textu, ale také e-learning a videa.


„Takže budu celý den sedět u počítače,“ říkáte si? Nebudete!
Doufáme, že najdeme komunikativního člověka, kterého baví hledat nové příležitosti, kam posouvat sebe, tým i výstupy pro zákazníka. Proto se bude bavit s kolegy z různých týmů a přicházet s novými podněty. Zároveň bude iniciativní, každému problému se postaví čelem a pustí se do řešení. Třeba i ve spolupráci s našimi Developery, UX Designery a Technical Writery.


Různorodé práce je tu opravdu spousta. Od psaní a UX přes vedení projektů až po ladění e-learningu.

Jste to vy?

  • Abyste dokázali skvěle popsat funkcionality nebo editovat e-learningový kurz, potřebujete rozumět programování. Měli byste zvládat alespoň základy psaní kódu. Radostně si výskneme, pokud znáte víc programovacích jazyků – především JavaScript a .NET.
  • Pokročilá znalost angličtiny je „must have“. Vše, co píšeme, je totiž v angličtině.
  • Ve vašem životopisu dokonce najdeme předchozí práci na pozici Technical Writera? Výborně, plus navíc!
  • Pokud jste v IT prostředí jako doma a baví vás učit se nové věci, bude se vám u nás líbit. Sebevzdělávání je důležitá část naší práce a věnujeme mu až pětinu pracovní doby.

Chcete vědět víc? Vše Vám rádi povíme, až se potkáme v našich brněnských kancelářích.


Informace o pozici

Společnost
Kentico software s.r.o.
Adresa
Nové sady 996/25, Brno – Staré Brno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kultura, umění a tvůrčí práce, Věda a výzkum, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.