Co vás čeká

- komunikace s obchodními partnery
- koordinace a příprava schůzek
- správa kontaktů společnosti
- zajištění firemních akcí, výstav a prezentací společnosti
- spolupráce s obchodním oddělením na zpracování nabídek a výběrových řízení
- komunikace se zahraničními partnery a zákazníky
- samostatné plnění operativních úkolů a projektů
- zajištění překladů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně středoškolské vzdělání nejlépe v ekonomickém směru
- pokročilá znalost AJ nebo NJ (minimálně úroveň B1)
- velmi dobrá znalost práce na PC (aktivní uživatelská znalost MS Office)
- schopnost řídit a plánovat práci
- vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování
-výborné organizační schopnosti a zkušenost s organizováním
- vysokou zodpovědnost a pracovní nasazení
- schopnost empatie, trpělivost, odolnost vůči stresu, samostatnost, loajalitu k firmě a aktivní přístup k práci (časová flexibilita)
- řidičský průkaz sk.B,

Výhodou bude, pokud budete umět

- praxe na obdobné pozici výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- nástup možný ihned.
- odpovídající finanční ohodnocení.
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění
- měsíční prémie z obratu

Společnost
Toplac s.r.o.
Adresa
Pražská 657, Benátky nad Jizerou – Benátky nad Jizerou II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Auto - moto, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Toplac s.r.o., Jitka Strýčková