Witty Trade s.r.o. byla založena v roce 2011 jako česká pobočka hongkongské společnosti Witty International Ltd. ( Wittytrade ), která se zabývá B2B obchodováním s elektronikou, především mobilními telefony, jejich náhradními díly a příslušenstvím. Díky více než desetiletým zkušenostem zakladatelů s působením na trhu mobilních technologií se společnost Witty International Ltd. během krátké doby stala důležitým distributorem na trhu telefonů čínských značek jako Lenovo, Xiaomi či Meizu.

V současné době se soustředíme na mobilní telefony značek Xiaomi, Doogee a Cubot, jejichž jsme oficiálním dovozcem do České republiky. Chcete být u něčeho nového a máte ambici budovat a posílit značku? Přidejte se do našeho týmu!

Webmaster - junior

Co bude Vaším úkolem?

  • Aktualizace webových stránek společnosti a produktových webových stránek (systém WordPress)
  • Správa e-shopu, zobrazených produktů, doplňování popisků a obrázků zboží
  • Tvorba nového obsahu s důrazem na vhodnou strukturu a srozumitelnost pro zákazníky
  • Kontrola stávajícího obsahu, jeho aktuálností a případné revize
  • Komunikace s produktovým a marketingovým týmem, příprava obsahu ke kampaním
  • Základní práce s grafickými podklady

Jaké schopnosti a znalosti požadujeme?

  • Předchozí zkušenost se správou webových stránek a CMS systémem (WordPress výhodou)
  • Znalost HTML (vyznat se v kódu a editovat jej, umět najít základní sémantické chyby/překlepy), CSS výhodou
  • Povědomí o SEO a základních principech validního kódu
  • Schopnost základní úpravy grafických prvků a fotografií pro web
  • Zkušenost se správou webového hostingu, případně VPS
  • Výhodou je zkušenost s jakýmkoliv ERP
  • Schopnost samostatně řešit svěřené úkoly
  • Pozitivní myšlení a přístup k práci
  • Cit pro český jazyk, schopnost napsat delší souvislý text bez gramatických chyb
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1 (Mírně pokročilý) – část podkladů je dostupných pouze v angličtině a bude nutné zajistit jejich překlad
  • Jsme především dovozcem chytrých telefonů, proto se bude hodit orientace i v této oblasti

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí v rostoucí úspěšné společnosti s pobočkami v Praze a Hong Kongu
  • Po zaškolení možnost práce i z domova, přesto bychom se bychom se měli občas potkat u nás v sídle - Business Park Průmyslová 11 na Praze 10
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Dle potřeby firemní notebook
  • Práci na DPP, DPČ či ŽL
  • Zaměstnanecké výhody na základě domluvené formy spolupráce

Společnost
Witty Trade s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1472/11, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Webmaster
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Witty Trade s.r.o., Martina Hlavničková