Podporujeme lidi s duševním onemocněním a napomáháme jim najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu, protože:

• víme, že psychóza či jiné duševní onemocnění může potkat každého.
• věříme, že se z duševní nemoci dá zotavit.

Pojďte se spolu s námi podílet na reformě psychiatrické péče a ovlivnit její směr. Z vlastních zkušeností víme, že to, co děláme, má smysl!

Psycholog do CDZ Podskalí

Co vás čeká

Stanete se součástí Centra duševního zdraví Podskalí, ve kterém klientům nabízíme komplexní podporu včetně individuální psychoterapie, krizové intervence, rodinné terapie, diagnostiky a dalších psychologických služeb. Našim cílem je podporovat klienty tak, aby lépe zvládali situace v běžném životě a využíváme k tomu i různé zajímavé projekty a podpůrné aktivity. Snažíme se o odlišné pojetí práce, než v běžných psychiatrických zařízeních. Multidisciplinární tým tvoří psychiatři, zdravotní sestry, sociální pracovníci a psychologové, kteří spolu úzce spolupracují.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Základem jsou zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním (zejména problematiky psychotických onemocnění).
  • Atestaci z klinické psychologie.
  • Funkční specializaci v psychoterapii.
  • Respekt ke klientům a jejich zkušenostem.
  • Motivaci vyjít ze zajatých kolejí psychiatrické praxe.
  • Chuť jít vstříc moderním trendům v péči o duševní zdraví.
  • Inovativního ducha, odhodlání a vnímat věci z více úhlů pohledu.

Co vám můžeme nabídnout

  • Spolupráci na zkrácený úvazek - 0,20 - 0,25.
  • Práci, která dává smysl v prostředí zaměřeném na „recovery“ přístup.
  • Možnost aktivně se podílet na budování Denního sanatoria a ovlivnit rozvoj poskytovaných služeb.
  • Neformální pracovní atmosféru plnou humoru.
  • Multidisplinární tým odborníků, o který se můžete opřít.
  • Podporu akreditovaného odborného vzdělávání, stáží v zahraničí a další rozvojové aktivity.
  • Pravidelnou týmovou i individuální supervizi.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Dovolená 6 týdnů + 4 sick days.

Náležitosti výběrového řízení:

Podmínkou pro účast ve výběrovém řízení je strukturovaný životopis a motivační dopis.

Nástup a délka úvazku dle dohody.

Fokus Praha si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Fokus Praha, z.ú.
Adresa
Vnislavova 48/4, Praha – Vyšehrad
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace