Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Databázový vývojář senior - ORACLE

Pro našeho klienta, stabilní zahraniční finanční společnost, hledáme kandidáty na pozici Databázového vývojáře seniora - ORACLE.

Chcete vytvářet nové databázové systémy nebo ladit ty stávající?

Chcete používat nejnovější technologie?

Na této pozici budete mít možnost pracovat s Oracle DB a pokud budete mít zájem, tak i MS SQL či Postgres.

Stanete se součástí týmu, který pracuje na návrzích a vývoji databázových systémů společnosti v Oracle Database, MSSQL či Postgres.

Co vás čeká

• Tvorba fyzických datových modelů
• Programování a ladění PL/SQL, okrajově T-SQL
• Psaní a ladění SQL dotazů
• Rozvoj stávajících a vývoj zcela nových systémů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• Znalost Oracle DB, PL/SQL a SQL
• Zkušenost s laděním výkonu PL/SQL
• Optimalizace SQL
• Práce s XML a XSD
• Analytické myšlení a koncepční uvažování

Výhodou je

• Znalost MSSQL, T-SQL
• Znalost Postgres
• Zkušenost s laděním výkonu T-SQL
• Znalost datového modelování v PowerDesigneru
• Práce s ALM (SVN, JIRA, Crucible)

Co vám můžeme nabídnout

• Možnost pracovat na zajímavých a smysluplných projektech
• Máme přátelský kolektiv mladých lidí
• Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
• Můžete se zapojit do dobrovolnictví a mentoringu či konkrétní pomoc jednotlivcům
• Máme unikátní program pro rodiče – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
• Své pracovní místo si můžete sami vybrat – od pracovního stolu, přes gauč, po Váš vlastní domov
• Máme flexi neformální pracovní prostředí a k HO se stavíme velice vstřícně
• Naše benefity jsou nadstandardní. Kromě 5 týdnů dovolené a 100Kč stravenky máme mnoho výhodných produktů, (např. pojištění a penzi), navíc poskytujeme cafeterii na míru, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, celobankovní sportovní hry dvakrát do roka, příspěvky na další sportovní akce a hlavně přátelské kolegy a super prostředí

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura