Společnost EDM Utilitas Audit-Tax-Accounting, člen mezinárodní skupiny auditorů, účetních a daňových poradců Clarkson Hyde International, s mnohaletou zkušeností a širokým spektrem českých i mezinárodních klientů, hledá do mladého přátelského týmu vhodného kandidáta/tku pro pozici:

Auditor / Asistent auditora

Náplň práce...

  • spolupráce na auditorských zakázkách a dalších projektech (kontroling, due diligence, atp.)

Nabízíme...

  • zajímavou a různorodou práci v oblasti finančního auditu
  • systematické vzdělávání a podporu profesního rozvoje
  • spolupráci a vstřícnost zkušeného týmu auditorů, zázemí dobře fungující společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí zavedené a dobře fungující společnosti
  • benefity pro zaměstnance.- 5 týdnů dovolené, stravenky, telefon, notebook, sick-days, zelenina/ovoce na pracovišti, firemní team-buildingové aktivity.

Hledáme uchazeče, kteří mají...

  • VŠ vzdělání (oblast účetnictví, financí nebo práva výhodou), důležitý je zájem o oblast auditu, čerstvé absolventy postupně do problematiky zaškolíme
  • logické uvažování, analytické schopnosti
  • schopnost samostatně řešit úkoly, rozhodovat se, pečlivost a důslednost
  • dobré komunikační schopnosti
  • PC znalost, MS Office
  • výbornou znalost ČJ a AJ (slovem, písmem), další jazyk výhodou
  • zájem o osobní rozvoj a další vzdělávání
  • aktivní pozitivní přístup, smysl pro týmovou spolupráci
  • časovou flexibilitu, organizační schopnosti.

V případě zájmu o tuto pozici, zašlete, prosím, svůj profesní životopis. Rádi se s Vám setkáme osobně.

Více informací o společnosti na stránkách www.edmutilitas.cz.

Nástup dle dohody.

Společnost
EDM Utilitas Tax, s.r.o.
Adresa
Revoluční 1080/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Auditor, Odborný asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.