Pro společnost Renturi s.r.o., která je významnou společností na trhu pracovně lékařských služeb hledáme nové kolegy. Společnost je zdravá a stabilně zisková firma s velkým potenciálem v oblasti rozvoje.

Business Development Specialist Junior

Pokud berete obchod a akvizice jako výzvu, rád/a vyhledáváte nové příležitosti a potenciál pro růst firmy, projekty Vás baví a chtěl/a byste se v tomto oboru i nadále rozvíjet, pak jste náš člověk. Nepotřebujete dlouholetou zkušenost z obchodu, ale především kreativní mysl otevřenou novým příležitostem.

Co bude Vaším úkolem:

· vyhledávat nové obchodní příležitosti

· podílet se na rozvoji nových produktů firmy - rozšířit portfolio služeb

· jednat s významnými klienty na českém trhu

· participovat při vstupu na zahraniční trhy - konkrétně v první fázi německý trh

Hledáme právě Vás, pokud máte:

· zkušenosti s akvizicemi, B2B obchodem alespoň 2 roky

· kreativní myšlení v rozvoji nových produktů

· aktivní přístup a neustálý zájem o trh

· schopnost multitasking

· komunikační dovednosti - schůzky s klienty, lékaři atd.

· anglický nebo německý jazyk na úrovni minimálně B2

Tomu nejlepšímu z Vás nabídneme:

· finanční ohodnocení 40.000 - 70.000 Kč + motivační bonusy za dobře odvedenou práci

· samozřejmostí je služební automobil i k soukromým účelům

· služební notebook a mobilní telefon

· možnost jednat přímo s vedením a podílet se na strategii společnost

· mladý a kreativní tým

Pokud Vás tato pozice zaujala, budu ráda, když mi pošlete životopis a já se Vám ozvu k domluvení si schůzky.

Společnost
TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Zákaznický servis, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Personální agentura

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Lucie Křesťanová
703 630 867