Nezávislá účetní a poradenská společnost EIBD, s.r.o. hledá pro svoji centrálu v Praze zaměstnance na hlavní pracovní poměr

Jsi zkušená účetní? Pojď se k nám realizovat.

pracovní náplň:

- kompletní vedení účetní agendy pro klienty, včetně mzdové agendy

- osobní a elektronická komunikace úřady (ZP, OSSZ, FÚ)

- sestavování výkazů, uzávěrkové práce

- spolupráce na zajištění běžného chodu kanceláře

nabízíme:

- uzavření pracovní smlouvy / úvazek 40 hod / týden

- pracoviště Praha 8 – Karlín

- flexibilní pracovní dobu

- ohodnocení odpovídající pracovním zkušenostem

- proplácení přesčasových hodin

požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- dobrá znalost účetnictví

- praxe minimálně 2 roky

- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

- znalost účetního softwaru Pohoda výhodou

Společnost
EIBD, s.r.o.
Adresa
Vítkova 241/10, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.