Pokud uvidíš nějaký obrázek budovy, která se má v budoucnu postavit, je zde určitá šance, že tento obrázek byl vytvořen pomocí Corona Renderer (https://corona-renderer.com/). To, co na začátku bylo pouze bakalářskou prací jednoho z našich kolegů, postupem času dorostlo k založení malé české firmy Chaos Czech. V našem týmu je okolo dvaceti vývojářů a naše společnost funguje na stejných principech jako na začátku – bez tradičního korporátního balastu. Budeme proto rádi, když se k nám připojíš a pomůžeš nám uskutečnit naše další velké plány.

IT Administrátor pro Corona Renderer

Jaká bude Tvá náplň práce?

  • Správa počítačů (Windows platforma) a technická podpora uživatelů (lokální i vzdálená).
  • Nákup a sestava počítačů na míru dle požadavků kolegů (používáme cutting-edge).
  • Správa síťové infrastruktury v kanceláři (technologie jako Mikrotik, Ubiquiti UniFi).
  • Správa Windows Domain.
  • Správa a konfigurace serverů (GitLab, VPN).
  • Správa a konfigurace aplikací (Mattermost, Wrike).

Co od Tebe očekáváme?

  • Znalost Active Directory (Windows Server nebo Samba).
  • Zkušenosti s Google G Suite.
  • Základní znalost Linuxu.
  • Iniciativu v navrhování změn (HW i SW).
  • Aktivní zájem a přehled o novinkách na trhu s hardware.
  • Dobrou znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě.

Co za to nabízíme?

  • Různorodou práci se skvělými kolegy.
  • Mzdu odvíjející se od zkušeností.
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
  • Možnost profesního růstu souvisejícího se současným a neustálým růstem celého týmu.
  • Kanceláře v centru Prahy na Karlově náměstí.
  • Možnost vzdělávání ve formě kurzů a zajímavých přednášek developerů.
  • Home office v případě potřeby, firemní obědy, relaxační místnost a malá posilovna přímo v kanceláři, teambuildingy (laser game, motokáry atd.).

Pokud tě náplň práce zaujala a splňuješ uvedené požadavky, budeme rádi, když nám zašleš svůj životopis a krátký průvodní dopis (oboje preferovaně v angličtině).

Společnost
Chaos Czech a.s.
Address
Karlovo náměstí 288/17, Praha – Nové Město
Required education: Education is not important
Required languages: English (Intermediate)
Benefits: Bonuses, Flexible start/end of working hours, Occasional work from home, Corporate events
Listed in: IS/IT: System and HW administration, Operating system and network administrator
Employment form
Employment form: Part-time work
Employment contract
Employment contract: contract under Trade Certificate / Identification No.
Employer type: Employer

Chaos Czech a.s., Tereza Faltynkova
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.