Pro klienta (finance) hledám analytika (čku), který neulpěl jen na jedné aplikaci. Zajímá mne širší rozhled a vhled do problematiky aplikační integrace. A především preferuji schopnost detailně rozklíčovat problematiku a zároveň se umět dívat na věci s nadhledem a v širším kontextu.

Jaká bude náplň vaší práce?

  • zpracování use case a požadavků byznysu
  • analýza a design aplikací
  • spolupráce s týmem při vývoji a testování
  • práce na CRM (MS Dynamics), workflow (IBM BPM) i core banking aplikaci (vlastní na bázi Javy)

Co u vás ocením?

  • relevantní zkušenosti z oblasti IT analýzy
  • vhled do aplikační integrace
  • budete pracovat s UML a Enterprise Architect - uvítám zkušenosti s těmito nebo obdobnými nástroji
  • schopnost komunikovat na různé úrovni detailu

A co za to dostanete?

  • osvíceného šéfa IT analytiků, který je nohama na zemi
  • bezva team leadera, o kterého se můžete opřít
  • otevřené, přátelské a pohodové prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • „klasické“ benefity jako jsou stravenky, příspěvky na sport, penzijní pojištění a mnoho dalšího
  • zajímavý roční finanční bonus

Klíčová slova: business analytik, business analyst, technology consultant, IT analyst, UML, BPMN, IBM BPM, Microsoft Dynamics, analýza, business analytik, business analytic, technology consultant, UML, BPMN, IBM BPM, Microsoft Dynamics,analýza, business analytik, business analyst, technology consultant, UML, BPMN, IBM BPM, Microsoft Dynamics, analýza.

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT analytik, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

mBlue Czech, s.r.o., Jan Janoušek
770 163 238