Česká unie neslyšících hledá do svého týmu centra zprostředkování simultánního přepisu nového parťáka/parťačku na pozici vedoucí sociální služby! Chtěl bys pracovat v prostředí neziskové organizace a pracovat s lidmi se sluchovou vadou - v terénu či ambulantně? Přidej se k nám!

Pracoviště: Dlouhá 37, Praha 1

NÁPLŇ PRÁCE:

· Vedení sociální služby (SAS)

· Koordinace programu a služeb

· Vedení administrativy a metodik

· Zpracovávání projektových žádostí

POŽADUJEME:

vzdělání podle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. – sociální pracovník či pracovník v soc. službách (kurz možno doplnit)
praxe v oboru min. 2 roky
vztah k práci s lidmi se sluchovou vadou
trestní bezúhonnost, zodpovědnost, spolehlivost
schopnost týmové spolupráce, sebereflexe
znalost standardů kvality sociálních služeb vítána

znalost českého znakového jazyka výhoda (u služby není podmínkou, pracuje se především s klienty ovládající dobře český jazyk).

NABÍZÍME:

· plný úvazek

· možnost týmové supervize

· kurzy českého znakového jazyka (vyšší moduly) pro zaměstnance zdarma

· 5 týdnů dovolené

· možnosti dalšího vzdělávání a odborného růstu

· prostor pro vlastní realizaci, spolupodílení se na rozvoji služby

Společnost
Česká unie neslyšících, z.ú.
Adresa
Dlouhá 729/37, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 25 000 – 34 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Česká unie neslyšících, z.ú., Martin Novák
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.