Popis pracovní pozice operátora:

- zpracování objednávek a jejich následné zadávání do interního systému,

- komunikace s objednavateli a organizátory přednášek/akcí, přepisovateli, týmem CZSP a s klienty,

- koordinace týmu přepisovatelů,

- propagace přepisovatelské služby pro osoby se sluchovým postižením preferující komunikaci v psané češtině,

- aktivní vyhledávání nových přepisovatelů,

- podílení se na přípravě školení přepisovatelů,

- spolupráce na přípravě projektů.

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání sociálního zaměření anebo osvědčení pracovníka v sociálních službách (vystudovaný obor sociálního pracovníka výhodou),
- dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost přijmout odpovědnost, rozhodnost, flexibilita,
- ochota pracovat ve 3 pracovních dnech v týdnu (dva dny v čase 10-18, jeden půlden),
- zkušenosti s administrativní prací, praxe z obdobné manažerské pozice výhodou,
- uživatelská znalost MS Office a Google dokumentů,
- výborná znalost ČJ slovem i písmem, cizí jazyk výhodou,

- dovednost rychlého psaní všemi deseti výhodou.

Nabízíme:

- kreativní práci v příjemném pracovním kolektivu přímo v centru Prahy,
- možnost seberealizace,
- flexibilní pracovní doba,
- práci na pracovní smlouvu, poloviční úvazek,

- pravidelné školení

- možnost nástupu v polovině září či říjnu 2019.

Společnost
Česká unie neslyšících, z.ú.
Adresa
Dlouhá 729/37, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 22 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Česká unie neslyšících, z.ú., Martin Novák
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.