Rozšiřujeme náš tým interního IT a hledáme nového kolegu.

Náplň práce:

· Správa interních informačních systémů,

· návrh architektury a propojení interních informačních systémů,

· implementace procesů do interních informačních systémů,

· implementace rozhraní mezi jednotlivými firemními systémy,

· formalizace a záznam vnitrofiremních procesů,

· podpora uživatelů při práci s interními inf. systémy.

Požadujeme:

· Zkušenosti s programováním v PHP,

· znalost JavaScript a JSON výhodou,

· znalost CRM systému 1clicku výhodou,

· analytické myšlení a ochotu učit se nové věci,

· schopnost pracovat samostatně v prostředí prudce se rozvíjející mladé společnosti,

· znalost technické AJ.

Nabízené benefity:

· Flexibilní pracovní doba,

· práce na projektu s moderními technologiemi,

· prostor pro vlastní inovace a nápady,

· neformální pracovní prostředí a velmi přátelskou firemní kulturu.

Společnost
Dotykačka ČR s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Dog-friendly office, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Správa systémů a HW, Programátor, Specialista ERP, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.