SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.

Projektant – geotechnik, tunelář (junior)

Pracovní náplň:

  • Projekční práce v oblasti podzemních staveb, tunelů, speciálního zakládání a dalších geotechnických konstrukcí.

Požadujeme:

  • VŠ stavebního směru - vzdělání v oboru konstrukce a dopravní stavby nebo báňské stavby výhodou
  • Znalost MicroStation/AutoCAD, MS Office podmínkou
  • Odpovědnost a preciznost
  • Pracovní flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • Komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • Schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí největší projekční společnosti v ČR s dlouholetou tradicí
  • Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Širokou škálu firemních benefitů

Nástup ihned nebo dle dohody

Kontakt:
Bližší informace: Ing. Tomáš Zítko, T: +420 267 094 148

Prohlášení: Vaše poskytnuté údaje nebudou využity jiným způsobem než v rámci platného výběrového řízení na pozici. Po ukončení tohoto řízení budou údaje zlikvidovány.

Společnost
SUDOP PRAHA a.s.
Adresa
Olšanská 2643/1a, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SUDOP PRAHA a.s., Ing. Veronika Bukovská
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.