DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

HLAVNÍ ÚČETNÍ (VÝROBNÍ SPOLEČNOST - PRAHA ZÁPAD)

Náplň práce:

  • Odpovědnost za finanční účetnictví výrobní společnosti (cca 1000 zaměstnanců)
  • Vedení menšího týmu finančních účetních
  • Kontrola účetních závěrek, výkazů a smluv
  • Udržování aktuálního přehledu o daních a poplatcích v ČR a v zahraničí
  • Reporting v Aj

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenost s vedením účetnictví ve výrobní společnosti podmínkou
  • Zkušenost se zpracováním daní
  • Pokročilou znalost Aj pro každodenní komunikaci
  • SAP, Excel

Společnost nabízí:

  • Bonusy, pět týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a další firemní benefity
  • Příjemné a moderní prostředí, nejnovější HI-TECH výrobní technologie a vlastní R&D centrum
  • Každodenní využití angličtiny a dalších jazyků, možnost dalšího vzdělávání

Lokalita: Praha - západ

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem, neváhejte nám zaslat Váš aktuální životopis

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Nadstandardní lékařská péče, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Výroba a průmysl, Finanční ředitel/manažer, Hlavní účetní, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.