Pro našeho klienta, společnost s celosvětovou působností, hledáme schopného manažera na pozici

Ředitel - obchodně výrobní společnost

Hlavní náplň práce

Celkové řízení obchodně výrobní společnosti
Komunikace s centrálou v zahraničí
Zastřešení obchodní činnosti v rámci regionu CEE
Řízení oddělení výroby, obchodu, marketingu, logistiky, financí, výzkumu atd.
Rozvoj společnosti
Další zodpovědnosti budou specifikovány při osobním pohovoru

Očekáváme

VŠ / SŠ
Aktivní znalost AJ
Praxe na vedoucí pozici – ředitel společnosti, jednatel, obchodní ředitel atd.

Preferujeme kandidáty z těchto oborů: potravinářství, zemědělství, FMCG atd., i jiné
Praxe v nepřímém prodeji výhodou

Nabízíme

Výborné platové ohodnocení
Motivující mezinárodní prostředí
Zajímavé benefity

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura