ERGO pojišťovna, člen mezinárodní pojišťovací skupiny ERGO, hledá do svého týmu kandidáta nebo kandidátku na pozici

Specialista klientského centra

Pracovní náplň:
- vyřizování příchozí telefonické a emailové komunikace s klienty a obchodními partnery
- řešení servisních požadavků klientů a obchodních partnerů
- zodpovídání dotazů klientů i neklientů pojišťovny
- péče o nové i stávající klienty
- komunikace napříč odděleními

Požadavky na uchazeče:
- SŠ vzdělání
- výborná znalost českého jazyka
- schopnost přirozené komunikace, ochota hledat a nalézt vhodné řešení
- zkušenost z obdobné pozice ideálně z pojišťovnictví výhodou (není podmínkou)
- pečlivost, samostatnost, trpělivost a umět být součástí týmu
- komunikativní znalost anglického jazyka

Vybranému kandidátovi/kandidátce nabízíme:
- zajímavou práci v rámci mezinárodního koncernu
- zázemí stabilní společnosti
- možnost odborného a profesního růstu
- klidné pracovní prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení a bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, slevy na produkty, aj.)

Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Praha
Nástup: ihned / dohodou

Společnost
ERGO pojišťovna, a.s.
Adresa
Vyskočilova 1481/4, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Pojišťovnictví, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ERGO pojišťovna, a.s., Jana Milerová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.