Co vás čeká

Celý školní rok povedete pravidelné kurzy unikátní metody Little Bubbles pro malé skupiny dětí ve vybraných lokalitách Prahy. Věkové skupiny jsou u nás rozděleny na 2-4 roky s rodiči, 3-6 let samostatně, 6-9 samostatně.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Nejsou pro nás podmínkou ani zkušenosti s dětským kolektivem, ani s jógou, láska k pohybu a spontánnost je ale zásadní. Podmínkou však je znalost mluvené angličtiny a chuť mluvit při lekcích částečně anglicky. Požadujeme dochvilnost a zodpovědnost vůči dětem, rodičům i ostatním v týmu. Otevřenost, schopnost přijmout zpětnou vazbu i kritiku a loajalita vůči know-how je pro nás opravdu důležitá.

Výhodou bude, pokud budete umět

Jsme malá firma, startup. Pokud se budete chtít zapojit a máte co nabídnout navíc, může naše spolupráce být ještě širší.

Co vám můžeme nabídnout

Jsme unikátní projekt dětské jógy s angličtinou. Naší hodnou je respektující přístup, svoboda, podporování přirozeného talentu a týmovost. Máme své know-how a bublinkovou filosofii. Jako lektor/ka u nás budete mít stálý support naší zakladatelky, pravidelná školení a náš zájem o dlouhodobou spolupráci.

Společnost
Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou®
Adresa
Praha – Vinohrady
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 800 – 1 200 Kč / den
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 19.8.2019 – 31.8.2020
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Little Bubbles - dětská jóga s angličtinou, Vojta Kořínek
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.