Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

Hosteska/promotér školních potřeb - Trutnov, 120 Kč/h #xQLIA

Pracovní náplň:

Hledáte pohodovou brigádu v příjemném prostředí? Máme pro Vás zajímavou nabídku! Pro našeho významného klienta hledáme usměvavé a komunikativní brigádníky. Brigáda probíhá v termínu od 24. 8. do 8. 9. 2019 přímo v Trutnově.

Co bude Vaší náplní práce?
Budete pomáhat zákazníkům s volbou vhodných školních pomůcek dle jejich potřeb (papírnictví, aktovky, apod.), dále pečovat o vystavený sortiment a poskytovat zákazníkům pomoc při orientaci na prodejně.

Od pondělí do pátku je pracovní doba v rozmezí 12,00 - 19,00. O víkendech pak 8,00 - 18,00. Směny si můžete vybrat dle Vašich časových možností.

Nabízíme:

- zajímavou mzdu 120 Kč/hod.
- kvalitní proškolení před začátkem brigády
- přátelský kolektiv
- možnost volby směn

Požadujeme:

- dobré komunikační schopnosti
- příjemné vystupování


Informace o pozici

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Trutnov
Plat
Plat: 120 Kč / hodina
Zařazeno: Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 13.8.2019 – 13.2.2020
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Konzultantka pobočky Hradec Králové
777 587 006
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.