Z důvodu růstu společnosti a vstupu do nového segmentu, hledáme nové kolegy/ně na pozici

OBCHODNĚ MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Požadavky

Reprezentativní vzhled a vystupování

Předchozí zkušeností v jednání s majiteli a manažery firem

Obchodního ducha s vysokou úrovni komunikačních dovednosti

Náplň práce

Prezentace marketingových předmětů v segmetu B2B

Aktivní budování klientského portfolia z řád prodejců automobilů, developerů, realitních kanceláří a finančních institucí.

Uzavření smluv, hlídání stavu objednávek, pravidelná komunikace se zákazníkem

Práce s CRM systémem

Nabízíme

Příležitost ve velkém a unikátním projektu s možnosti kariérního růstu

Perspektivní a dlouhodobé zaměstnání

Motivační a nadstandardní finanční ohodnocení s bonusy z výsledků

Zázemí prestižní společnosti

Služebný automobil

Produktové a obchodní školení

Práce na HPP nebo IČ

Společnost
Cardinal Point s.r.o.
Adresa
Švédská 1036/19, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel