Naše společnost Bona Fit, a.s. působí na českém finančním trhu již od roku 2014 jako poskytovatel nebankovních úvěrů pro soukromé subjekty i podnikatele. V květnu 2018 jsme, jako jedni z mála, získali licenci České národní banky pro poskytování spotřebitelských úvěrů a zařadili jsme se tak do úzké skupiny prestižních poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Nyní do naší pobočky v Pardubicích hledáme schopné obchodníky, kteří budou společně s námi nadále rozvíjet stávající obchodní vztahy, poskytovat profesionální podporu našim obchodním partnerům a hledat nové příležitosti na finančním trhu.

Nabízíme:

  • Základní plat 23 000 Kč – 50 000 Kč
  • Osobní ohodnocení + bonusový systém
  • Možnost práce z domova
  • Individuální pracovní doba
  • Práce v mladém dynamickém kolektivu
  • Osobní podpora ze strany manažera i společnosti
  • Sofistikovaný interní online systém
  • Administrativní podpora kanceláře
  • Stravenky v hodnotě 80Kč

Náplň práce:

  • Příprava a zpracování úvěrů zajištěných nemovitostí nebo movitým majetkem
  • Spolupráce se stávajícími i novými zprostředkovateli úvěrů a jejich podpora
  • Správa a realizace celého obchodního případu v interním informačním systému
  • Plánování strategie obchodu a aktivní vyhledávání nových obchodních případů
  • Odpovědnost za plnění obchodních cílů
  • Komplexní péče o klienty, konzultace, zpracovávání obchodních nabídek

Očekáváme:

  • Reprezentativní vystupování
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Uživatelskou znalost práce s PC a MS Office
  • Praxe v bankovnictví nebo na pozici finančního poradce výhodou

Chcete se stát naším novým kolegou? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět!

Nejste si jistý, že je tato pozice pro Vás vhodná, ale chtěl byste s námi spolupracovat? Můžete kontaktovat naší kolegyni Martinu Venclovou tel.: +420 730 892 062

Společnost
Bona Fit, a.s.
Adresa
Sladkovského 601, Pardubice – Zelené Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Služby, Úvěrový specialista, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Bona Fit, a.s., Martina Venclová
730 892 062