Mezinárodní společnost skupiny Weppler Group, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu IT technika/programátora.

Náplň práce:

  • vývoj a správa informačních systémů,
  • správa software, hardware, serverů (poštovní, SQL) a PC sítě,
  • podpora a školení uživatelů,
  • správa firemní telefonní ústředny a telefonů.

Hlavní požadavky:

  • znalost programovacího jazyka .Net,
  • znalost MS SQL server,
  • znalost principu databázových informačních systémů.

Vedlejší požadavky:

  • znalost tvorby www stránek (php),
  • základní znalost tvorby aplikací pod MS Access,
  • schopnost rychle a pružně reagovat na vzniklou situaci.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • příspěvek na závodní stravování,
  • pružná pracovní doba,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • firemní Cafeterie,
  • zvýhodněné pobyty v okolí Macochy a v Krnově,
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro Vás a Vaše přátele.

Společnost
Weppler Group
Adresa
Suderova 2013/19a, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Bonusy/prémie, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Správa systémů a HW, Databázový specialista, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Weppler Group, Eva Pernová
596 663 645
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.