Požadujeme:

  • Odpovídající vzdělání v sociální oblasti dle zákona o sociálních službách, trestní bezúhonnost, uvítáme praxi na obdobné pracovní pozici v sociálních službách či zdravotnictví.
  • Základní administrativní schopnosti a znalost práce s počítačem.
  • Schopnost dopomoci handicapovaným klientům.
  • Schopnost řešit krizové situace.
  • Samostatnost, dobrá komunikační zdatnost, schopnost týmové spolupráce.

Náplň práce:

  • Zajištění praktického nočního chodu noclehárny pro muže.

Další informace:

  • Nástup 1.9.2019
  • Práce ve dvanácti hodinových směnách (tzv. krátký-dlouhý týden)
  • Mzda 21.000Kč + zákonné příplatky za SO,NE, svátky, noční
  • Adresa pracoviště: Husitská 70/110, Praha 3
  • Informace o zařízení: https://www.nadeje.cz/praha/phnoczizkov

Společnost
NADĚJE
Adresa
Husitská 110/70, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 21 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.