Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. je nezisková organizace, která sdružuje vozíčkáře po poranění míchy z celé ČR, více na www.czepa.cz

Provozní údržbář

Česká asociace paraplegiků – CZEPA hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Provozní údržbář

Náplň práce

- údržba firemních vozů (aktivní řidič) a pronajímaných bytů

- fyzická pomoc při konání akcí organizace (převážení věcí, nakládání/vykládání věcí, stavění stánku apod.)

- údržba charitativního obchodu

- správa klíčů pronajímaných bytů a celé organizace

- správa bezpečnostního systému

- fyzická pomoc ostatním zaměstnancům organizace (50% zaměstnanců je OZP)

Co požadujeme?

- praxi v oblasti údržby

- řidičský průkaz skupiny B

- spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita

- proaktivní a operativní řešení nastalých situací

- povědomí o potřebných revizích/kontrolách

- fyzická zdatnost a praktické uvažování

Co nabízíme?

- pestrou a smysluplnou práci

- přátelský, spolupracující a podporující tým

- pružná pracovní doba

- odpovídající platové ohodnocení

- spolupráce na fakturu/DPP

Práce budou probíhat na základě objednávky. Nejedná se o stabilní pracovní úvazek, ale o příležitostný přivýdělek.

Místo práce: Dygrýnova 816/8, Praha 14 – Černý Most

Pokud jste dočetli až sem a nabídka práce Vás oslovila, prosíme, zašlete nám svůj životopis.

Předem děkujeme za Vaši reakci a těšíme se na setkání!

Společnost
Česká asociace paraplegiků - CZEPA
Adresa
Dygrýnova 816/8, Praha – Černý Most
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Služby, Auto - moto, Domovník/správce objektu, Práce doma, Servisní technik, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, Andrea Jandová
+420 731 482 561