C/C++ VÝVOJÁŘ (BRNO)

Stabilní česká firma z oblasti vývoje hledá kolegu/kolegyni na pozici

Pracovní náplň:

  • programování a vývoj podnikových informačních systémů
  • vývoj aplikací dle požadavků zákazníka
  • práce na stávajících i nových projektech
  • spoluúčast na návrzích softwarových řešení

Požadavky:

  • VŠ vzdělání (min. ukončeno Bc.)
  • dobrá znalost jazyka C/C++, další programovací jazyky vítány
  • orientace v oblasti relačních databází
  • ochota učit se novým věcem
  • samostatnost, spolehlivost a zájem o IT technologie

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a seberealizace (práce na zajímavých a velkých projektech)
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, možnost občasné práce home office, notebook, firemní vzdělávání, sickdays, firemní akce, podpora sportovních aktivit, atd.)
  • moderní a příjemné pracovní prostředí
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • dáváme příležitost jak absolventům, tak zkušeným

Místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.