Pro úspěšné lifestylové časopisy pro ženy Marianne a Marie Claire hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Brand Manager. Úspěšný bude ten, kdo má vizi a nápady, ale také zkušenosti s budováním značky, content marketingem a komunikací na sociálních sítích.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • praxe v marketingu
  • zkušenosti s řízením a podporou značky
  • zkušenosti s on line marketingem výhodou
  • plynulá čeština a angličtina (každodenní používání)
  • kreativní a strategické myšlení, zaměření na výsledek, týmová spolupráce
  • silné organizační schopnosti a time management

Pracovní náplň:

  • řízení a rozvoj značek v tiskové podobě i online na českém trhu
  • urychlení a podpora integrace digitálních a off-line nástrojů (tištěného časopisu,webových stránek, nástrojů sociálních médií, eventů,konferencí atd.)
  • vytváření a provádění ročních komunikačních plánů pro značky se silným zaměřením i na sociální a digitálních média
  • tvorba rozpočtu, průběžné informování o propagačních kampaních a jejich vyhodnocování, měření jejich efektivity
  • přinášení kreativních nápadů na podporu a propagaci zmíněných značek
  • rozvoj speciální projektů na podporu rozšíření značek
  • rozvoj a implementace časových a finančních plánů

Nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • práce na HPP
  • multisport a další firemní benefity
  • osobní a profesní rozvoj
  • jazykové kurzy a další vzdělávání

Společnost
Burda International CZ
Adresa
Přemyslovská 2845/43, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Event Specialist, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Burda International CZ, Michaela Ihnátová