Pomáháme lidem „dávat nohy do pohody“ chcete to dělat s námi?

svorto s.r.o. - jsme rodinná česká společnost s 25letou historií a 30 zaměstnanci, zabýváme se výrobou a distribucí ortopedických a sportovních pomůcek s hlavní působností v CZ a SK ale i několika dalších státech EU. Hledáme nadšence jako jsme my na pozici:

OBCHODNÍ ŘEDITEL /KA

  • Chcete s námi vytvořit novou pozici?
  • Obchod Vás stále naplňuje, máte skvělé prodejní výsledky?
  • Máte zkušenosti s vedením prodejního týmu a stále Vás to baví?
  • Je Vám blízký náš obor a chcete se v něm realizovat?
  • Pokud ano, napište nám.

Výsledkem Vaší práce bude profitabilní obchodní oddělení, které má výsledky a uzavřené obchody s klíčovými zahraničními i tuzemskými zákazníky.

Co Vás čeká:

  • rozvoj obchodu a růstu obratu společnosti, vyhledávání nových obchodních příležitostí v CZ i v zahraničí
  • řízení týmu 4 obchodních zástupců
  • účast na veletrzích v CZ i zahraničí (cca 6x ročně 2-4 dny)
  • účast na prezentacích a školeních našeho dodavatele ve Francii (v angl. jazyce cca 4x ročně 2-4 dny)

Budete potřebovat:

  • AJ slovem a písmem
  • Zkušenost s vedením obchodního týmu
  • ŘP sk B

Co Vás čeká právě u nás:

  • Jsme jednička na českém trhu v sortimentu a rozsahu produktů pro zdravé nohy.
  • Máme 100 vlastních výrobků a 200 kvalitních, které distribuujeme.
  • Získáte možnost pustit se do nových oblastí a využít své nápady a zkušenosti z praxe.
  • Jsme menší kolektiv, komunikace je jasná a rychlá. Můžeme se na sebe spolehnout.
  • Všechno zboží máme skladem, expedujeme ten den nebo druhý den
  • Máme vedení, které je ochotné vyslechnout názory ostatních a vše důkladně zvážit.

Chcete s námi budovat naši tradici? Pokud ano, klikněte na tlačítko „odpovědět“.

Společnost
PERFORMIA, spol. s r. o.
Adresa
Průběžná 787/30, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Children-friendly office
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Account Manager, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura