Co vás čeká:

  • interní a externí práce s daty,
  • programování v Power BI,
  • hledání souvislostí mezi pracovními proesy a vyrtváření dat,
  • práce s SQL databázemi,
  • práce s reportingovými KPI a vyhodnocování,
  • školení a postupný rozvoj dle datové strategie DPO.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ekonomického či technického směru,
  • MS Excel na pokročilé úrovni vč. VBA,
  • základy SQL-příkazy SELECT, JOIN, GROUP BY,
  • analytické schopnosti a myšlení,
  • schopnost koncentrace na zadaný úkol, zaměření na detail,
  • zodpovědný přístup k práci.

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • schopnost pracovat samostatně a schopnost hledat souvislosti v datech,
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti,
  • anglický jazyk,
  • znalost Power BI a Google Analytics,
  • zkušenosti s analytickými ETL nástroji např. Keboola/Gooddata.

Co vám můžeme nabídnout:

  • tvůrčí práci s velkým sebeuplatněním,
  • tým skvělých kolegů,
  • inovaci a otevřenost vašim nápadům.

Společnost
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Adresa
Poděbradova 494/2, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Dopravní podnik Ostrava a.s., Soňa Subiková
597 401 510