Pro našeho klienta, přední světovou společnost působící na mezinárodních trzích v oblasti průmyslové automatizace a energetiky, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici

Projektant Elektro

Požadujeme:

- VŠ oboru Elektro / Měřící a řídicí technika“ apod., nebo 3 roky praxe
- Angličtina - komunikativní znalost
- Zodpovědný přístup

Náplň práce:

hledáme kolegu na pozici “Projektant MaR a ASŘ”. Jedná se o návrhy systémů pro měření a řízení technologických procesů a dále vytváření a řízení technické dokumentace s využitím CAD, ELCAD atd.nástrojů.

- Tvorba elektrotechnické dokumentace “Field Instruments and Control System”
- Návrh prvků a obvodů měření a regulace
- Návrh tehcnikého řešení řídicích systémů
- Vypracování projektové dokumentace zapojení “Field Instruments and Control System”

Nabízíme:

možnost profesního růstu
zázemí silné mezinárodní společností
příspěvky nad rámec běžných cestovních náhrad
vzdělávací a rozvojové kurzy
práci na zajímavých zahraničních projektech
5 týdnů dovolené
příspěvek na penzijní
pružnou pracovní dobu
příspěvek na stravování formou stravenek
mobilní telefon s možností soukromého využití
bonusový systém nad rámec základní roční mzdy
cafeteria

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zasílejte Váš strukturovaný životopis v Čj a Aj. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte a telefonické spojení na Vás.

Zasláním životopisu, uděluji souhlas se zařazením svých osobních údajů do databáze personální agentury. a s jejich dalším zpracováním za účelem zprostředkování zaměstnání.

Společnost
POPA
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Energetik, Technik v energetice, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.