Společnost Murtfeldt Plasty je dceřinou společností německé firmy Murtfeldt Kunststoffe z Dortmundu a v ČR vyrábí a prodává plastové výrobky z konstrukčních plastů. Více informací na www.murtfeldt.cz

Operátor CNC

Co vás čeká

Práce vyžaduje samostatnost, radost i trpělivost při hledání nových technických řešení a dobou orientaci ve výkresové dokumentaci. Obsluhu CNC strojů (frézky, soustruhy) čeká práce s řídicím systémem Heidenhain. Skladba výrobků je malosériová a kusová. Pracovní doba je dvousměnná, HPP na dobu neurčitou, pracovní prostředí je čisté, suché a bezprašné.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Práce je vhodná pro absolventy SOU/SPŠ a vyššího vzdělání technického směru - nabízíme kvalitní zaškolení. Pracovníci s praxí jsou vítáni.

Co vám můžeme nabídnout

Práce v renomované soukromé společnosti orientované na zákazníka působící v ČR od roku 1992. Možnost školení v mateřské firmě v Německu. Zázemí pro zaměstnance v nové moderní budově. Práce na nových strojích firmy DMG, možnost profesního růstu, výborné finanční ohodnocení, stravenky, dovolená navíc (5 dnů/rok), možnost postupu na vyšší pozici, bonusy a prémie, placené přesčasy, kvalitní zaškolení a pravidelné školení o novinkách v programování.


Informace o pozici

Společnost
Murtfeldt Plasty s r.o.
Adresa
Nádražní 440, Měšice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Strojírenství, Operátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.