Po mnoha letech intenzivní spolupráce s našimi zákazníky jsme se etablovali na trhu jako odborníci na senzoriku orientovaní na poskytování těch nejlepších služeb. Dnes jsme zastoupeni ve více než 85 zemích po celém světě s více než 7000 zaměstnanci. I přesto, že jsme se rozrostli do velké společnosti zůstaly zachovány přednosti zakládajících let: flexibilita a osobitost malého podniku a kvalita a profesionalita skupiny. A naši zákazníci jsou i dnes v centru naší práce - close to you!

Více informací na adrese: www.ifm.com/cz

Marketingový manažer

Co vás čeká

Mateřská společnost ifm sídlící v Německu připravuje veškeré marketingové podklady a strategie. Vaší úkolem bude implementace externí komunikační strategie v souladu s interní startegií společnosti.

Čeká Vás:

- spolupráce s externími mediálními partnery, agenturami a dodavateli

- podpora marketingových aktivit, konferencí pro zákazníky, organizace workshopů a eventů

- spolupráce s vedením obchdního týmu a podpora obchodu

- zodpvědnost za chod marketingového skladu a administrace zásob dle pokynů ředitele společnosti

- vytváření marketingových materiálů (letáků, katalogů, inzerátů apod.) a spolupráce na firemním blogu ifm

- tvorba marketingového plánu, ropočtu a zodpovědnost za plnění

- administrace webových stránek. správa sociálních sítí

Pokud jde o časové rozložení. Počítejte, že cca 20% času budete věnovat přeladům z angličtiny - většinou půjde o aktualizaci stávajícíh webových stránek, matreiálů návodů, letáků atd. 40% času se budete věnovat adaptaci hotových matiriálů z korporátních předloh do češtiny. Další pětinu času věnujete poproře obchodního týmu formou veletrhů, výstav, akademií, workshopům. Veletrhy zajišťujete ve spolupráci s Německem, které stánky kompletně připraví a postaví. Očekáváme tedy zejména komplexní organizační zajištění akce od zajištění prostor, návštěvnosti, prezentace až po realizaci a vyhodnocení. 20% času budete věnovat mailingu na správě sociálních médií a PPC podpoře.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme vysokoškolské vzdělání. Anglický jazyk na pokročilé úrovni. Výborné komunikační a organizační dovednosti. Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně. Předpokládáme základní zalosti marketingových procesů a nástrojů včetně znalosti grafických softwarů pro adaptaci korporátních materálů.

Výhodou bude, pokud budete umět

Správně vyhodnocovat priority a hledat nové cesty jak v marketingu podpořit obchodní tým a obchdní výsledky.

Co vám můžeme nabídnout

Auto, notebook, stravenky, perfekní školící systém.

Společnost
ifm electronic, spol. s r.o.
Adresa
Jihlavská 1558/21, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Čeština (Výborná) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely
Zařazeno: Marketing, Strojírenství, Technika a vývoj, Marketingový ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři, ostatní.

ifm electronic, spol. s r.o., Ing. Kamila Mašková