Global Payments Europe, s.r.o., V Olšinách 80/626, 100 00 Praha 10 – Strašnice patří do nadnárodní skupiny Global Payments, která je jedním ze světových lídrů v oblasti akceptace platebních karet. Svým klientům v řadě zemí Evropy a Asie nabízíme nejen technologie pro vydávání a akceptaci platebních karet, ale také služby k zajištění jejich provozu. Staňte se součástí přátelského týmu a pracujte v příjemném prostředí po boku odborníků z různých odvětví. Učte se od talentů přímo v týmu, nebo v rámci mezinárodních tréninků pořádaných kartovými schématy VISA, Mastercard, China UnionPay nebo American Express. Rozvíjejte své dovednosti na odborných školeních, jazykových kurzech nebo během workshopů s našimi zahraničními kolegy. A konečně, najděte práci, která Vás bude bavit.

Vypisujeme výběrové řízení na pozici:

Logistic Officer POS

Náplň práce

  • Koordinace a optimalizace skladových zásob.
  • Příjem a expedice zboží.
  • Příprava a provádění pravidelných inventur.
  • Komunikace s klienty.
  • Komunikace s ostatními odděleními.
  • Zadávání a odepisování zboží v skladovém programu pomocí PC.
  • Pravidelná aktualizace a kontrola podle dodaných přepravních podklad.
  • Nahrávání POS bezpečnostními klíči a software.
  • Zasíláno POS technikům a zákazníkům, přijímání vadných POS a organizování oprav.
  • Zodpovědnost za správné zadávání zboží do systému PC.

Požadujeme

  • Odborná praxe 2 roky.
  • Samostatná praxe v oblasti logistických procesů.
  • Systematičnost, odolnost vůči stresu, adaptabilita, flexibilita.
  • Řidičský průkaz skupina B.
  • Technická zručnost.

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Praha 10 - Záběhlice.
  • Adekvátní platové ohodnocení.
  • Firemní benefity.
  • Nástup možný dohodou.

Společnost
Global Payments Europe, s.r.o.
Adresa
Průhonická 3132/53, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Global Payments Europe, s.r.o., Dagmar Rákosníková
+420 724 673 777
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.