Baví vás prodej a vymýšlení cest "jak na to"? V komunikaci s lidmi jste jako ryba ve vodě? Skvělý servis a dlouhodobě spokojený zákazník je vaše druhé jméno? A navíc chcete získat zkušenosti z marketingu a být tak pro český trh ještě atraktivnější? Pak jste na správném místě.

Jsme společnost zaměřená na internetový marketing a poradenství, a protože rychle rosteme, přijmeme nové kolegy na pozici obchodní zástupce - marketingový konzultant.

Co vás čeká:

  • Aktivní oslovování nových klientů a péče o stávající - s klienty budete pracovat po telefonu a zároveň je budete navštěvovat osobně
  • Poskytování komplexních poradenských a servisních služeb
  • Příprava klíčových slov
  • Spolupráce s obchodním týmem

Co požadujeme :

  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Proaktivní přístup
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Uživatelská znalost práce na pc
  • Přirozené sebevědomí

Co vám nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení plus benefity
  • Časově flexibilní práci - schůzky si plánujete, jak vám to vyhovuje
  • Školení od zkušených managerů
  • Rozvoj v oblasti marketingu
  • Firemní počítač
  • Práce v terénu

Zaujali jsme vás? Napište nám. Rádi se s vámi potkáme.

Společnost
Aktivapronet s.r.o.
Adresa
Plynární 1617/10, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Aktivapronet s.r.o., Milan Kreml
+420 602 355 538