Společnost poskytující sociální služby seniorům, osobám se zdravotním postižením a chronicky nemocným v jejich přirozeném prostředí

Vedoucí střediska sociálních služeb Slatiňany

VČELKA senior care o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, díky nimž zachovává jejich soběstačnost dle individuálních možností. Poskytuje pomoc a podporu i jejich rodinám.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ TÝMU V ROZVÍJEJÍCÍ SE ORGANIZACI?

CHCETE BÝT UŽITEČNÍ A POMÁHAT DRUHÝM?

CHCETE MÍT Z ODVEDENÉ PRÁCE DOBRÝ POCIT?

PAK NEVÁHEJTE A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!

Náplň práce:

- Zodpovědnost za rozvoj sociálních služeb dle strategie a vizí zaměstnavatele v dané lokalitě

- Zajištění efektivního fungování střediska po stránce personální, provozní a ekonomické

- Vedení týmu

- Mapování potřebnosti služeb v daném regionu a spolupráce s ostatními subjekty

- Zodpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb

Požadujeme:

- Empatii a respekt, časovou flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem

- Odolnost vůči stresu

- Schopnost práce v týmu

- Bezúhonnost, zdravotní způsobilost

- Zkušenosti s vedením týmu

- Praxe v sociálních službách podmínkou

- Znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb. Podmínkou

- velmi dobrá znalost Microsoft Office

- Řidičské oprávnění sk. B, aktivní řidič, vlastní auto

Nabízíme:

- Pracovní poměr v zavedené organizaci s dlouholetou tradicí

- Příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení

- Smysluplnou práci

- Metodické vedení

- Osobní ohodnocení / odměny

- Další benefity

Ukončení podávání přihlášek do výběrového řízení je do 25.8.2019.

Společnost
VČELKA senior care o.p.s.
Adresa
Vrchlického 168, Slatiňany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 29 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Senior Care sociální služby o.p.s., Magdalena Vinklerová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.