Akciová společnost Crystal BOHEMIA, a.s. vznikla v roce 2008 s cílem zachovat a dále rozvíjet dlouholetou tradici výroby olovnatého křišťálu v Poděbradech. Mezi naše zaměstnance uvítáme nového kolegu/ kolegyni na pozici:

VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU – SKLÁRNY CRYSTAL BOHEMIA a.s.

Výrobní společnost hledá toho pravého kandidáta na pozici vedoucího technického úseku

Hledáme kandidáta, který je technicky a technologický zdatný

Hledáme kandidáta, který má zájem na sobě stále pracovat

Náplň práce:

  • Řízení sklářského provozu z hlediska technologie
  • Vedení a dodržování technického úseku
  • Organizace a inovace technologických procesů
  • Řešení technických problémů (konstrukce strojů, tavení skla, formy, elektro)
  • Zajišťování optimálního využití strojů a energií
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace
  • Plnění stanovených technických cílů a zlepšování procesů v krátkodobém i dlouhodobém horizontu
  • Spolupráce s ostatními odbornými útvary společnosti

Požadujeme:

  • VŠ (případně SŠ) vzdělání technického směru (nejlépe v oblasti hutnictví nebo strojírenství)
  • Praxe na obdobné pozici (technologie, výroba) – podmínkou
  • Orientace ve strojních zařízeních a nových technologiích – všeobecný přehled
  • Technické myšlení, pečlivost, schopnost dotahovat věci do konce
  • Stanovování výrobních a technologických plánů v souladu se strategií organizace
  • Implementace procesů vedoucích k trvalému zlepšování procesů ve výrobě
  • Zajišťování maximálního vytížení strojů a jejich údržby
  • Zkušenosti s vedením a řízením lidí
  • Dynamická a flexibilní osobnost s chutí pracovat
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office, Excel)
  • ŘP. Sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavou, různorodou, zodpovědnou a perspektivní pracovní pozici ve společnosti, která má dlouholetou tradici
  • Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností, motivační odměny
  • Prostor pro vlastní seberealizaci
  • Možnost aktivně se podílet na dalším rozvoji společnosti
  • Telefon s neomezeným tarifem, notebook a další benefity jsou samozřejmostí
  • Možnost poskytnout ubytování
  • Různá školení
  • Místo výkonu práce – v lázeňském městě Poděbrady
  • Nástup – dle dohody (možno ihned)

Zaujali jsme Vás? Neváhejte a pošlete nám Váš strukturovaný životopis

Společnost
Crystal BOHEMIA, a.s.
Adresa
Jiráskova 223/19, Poděbrady – Poděbrady III
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel