Společnost CBRE je předním světovým dodavatelem outsourcingových služeb pro integrovanou správu zařízení. Máme odborné znalosti v oblasti technického zařízení budov.
Zkušené týmy v oblasti celkových řešení pracovišť se mohou v rámci outsourcingového partnerství ujmout kompletní správy budov našich klientů nebo poskytovat specifické technické služby.

Facility Coordinator Jaroměř

Co Vás čeká?

Koordinovat/řídit činnosti spojené se správou budovy (správa technických zařízení, poskytování služeb netechnického charakteru), pozemků a komunikací až po výrobní zařízení.

V souladu s nadnárodní smlouvu plnit a dohlížet na plnění služeb uvedených ve smlouvě, identifikovat a uskutečňovat úspory klientovi.

Činnosti

  • velký důraz na BOZP a dodržování hygieny
  • proškolení dodavatelů v souladu s bezpečnostními předpisy klienta
  • kooordinace/určování činností a jejich priorit údržbářů (např VZT, hVac, topení, kotelna, voda, osvětlení, tlakové nádoby, preventivní kontroly svěřených technických zařízení, atd.)
  • udržovat a dohlížet na kvalitu netechnických služeb tzv. soft services doručovaných prostřednictvím dodavatelů (úklid, stravování, péče o venkovní prostory apod.)
  • vytváření objednávek, sledování jejich úhrad
  • zodpovědnost za finanční hospodaření zakázky
  • plnění klíčových ukazetelů výkonu (KPIs)
  • vedení týmu 3 údržbářů

Kontrolní činnosti

  • dohled nad termíny revizí zařízení
  • preventivní údržba
  • výběrová řízení
  • vyhotovování reportů pro klienta a pro zaměstnavatele
  • účast na poradách klienta

Požadavky

  • dodržování zákoníku práce
  • technické vzdělání výhodou ideálně technický obor ať už směr střední průmyslové školy nebo střední odborné s maturitou
  • český jazyk rodilý mluvčí
  • pokročilá znalosti anglického jazyka slovem i písmem (reporty, školení komunikace v AJ)
  • ovládání MS Office (excel, outlook, powerpoint) podmínkou

Nabízíme:

  • prostředí silné nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající znalostem a dovednostem kandidáta
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • plný pracovní úvazek
  • vzdělávání v oboru
  • podporu profesního růstu
  • 25 dní řádné dovolené
  • škálu firemních benefitů (MultiSport, stravenky 120,-, životní pojištění, zdravotní volno, atd.)

Nástup:

  • ihned/dohodou

Pracoviště:

  • Jaroměř

Oslovila-li Vás naše nabídka práce, neváhejte, klikněte na tlačítko odpovědět a zašlete svůj profestní životopis v české a anglické verzi. Děkujeme!

Společnost
CBRE Global Workplace Solutions s.r.o.,
Adresa
Jaroměř
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Služby, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel