Jsme Pet Center, TOP společnost chovatelských potřeb v Čechách a na Slovensku.
Víme, co mazlíčci potřebují a chceme pomáhat našim zákazníkům, aby dělali svým mazlíčkům radost.

Brigáda na prodejně chovatelských potřeb - Chomutov

Chceš propojit lásku ke zvířatům s prací? Chceš si přivydělat a hledáš dlouhodobou brigádu?

Přidej se k nám a přijď nám pomáhat na naši prodejnu!

Co Ti nabízíme?

  • Možnost dlouhodobé brigády - dle Tvých časových možností
  • Zajímavou zkušenost z oboru a navíc odměny za prodej až 3 000 Kč navíc
  • Spoustu se toho naučíte z oblasti chovatelství i z oblasti prodeje

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
  • Poradenství zákazníkům
  • Práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
  • Péče o zvířata na prodejně
  • Čištění zvířecích ubikací
  • Práce na pokladně

Co od Tebe očekáváme?

  • Proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
  • Dobré vystupování a spolehlivost
  • Zájem o chovatelství
  • Nasazení a chuť do práce
  • Chuť prohlubovat své znalosti
  • Plnoletost

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Chomutov
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Ošetřovatel/chovatel zvířat, Obchodní asistent, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.4.2019 – 31.12.2019
Zadavatel: Zaměstnavatel

PetCenter CZ s.r.o., Bára Křečková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.