Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Sociální pracovník/ce v terénní odlehčovací službě Nabersil

Co vás čeká

Sociální pracovník v terénní odlehčovací službě zajišťuje sociální šetření u zájemců o službu, poskytuje odborné sociální poradenství, realizuje terénní sociální práci přímo u klientů, vede související dokumentaci. Má rovněž na starosti zpracování metodických postupů pro sociální práci ve službě. Sociální pracovník úzce spolupracuje s dalšími členy multidisciplinárního týmu (pečovatelky, zdravotní setry, lékaři).

Služba je určena osobám nevyléčitelně nemocným a jejich rodinám, které o ně pečují v domácím prostředí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Sociální pracovník musí splňovat kvalifikační požadavky stanovené zákonem o sociálních službách (zákon č. 108/2006 Sb.). Člověk na této pozici musí být velmi dobrý v komunikaci, empatický, schopný pracovat samostatně, ale současně i jako funkční článek celého týmu. Sociální pracovník musí umět hledat řešení pro jednotlivé situace klientů a být schopen dobře zvládat emočně náročné situace.

Sociální pracovník/ce musí mít řidičský průkaz sk. B a být aktivní řidič.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou je praxe v oboru sociálních služeb či sociální práce, zkušenosti z oblasti péče o dlouhodobě či nevyléčitelně nemocné, zájem o paliativní péči-

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme práci (0,5 úvazku), která má smysl a kde budete zažívat pozitivní zpětnou vazbu od klientů a jejich rodinných příslušníků. Je to práce, kterou si do značné míry budete organizovat sám/a, je zde pružná pracovní doba. Stanete se součástí týmu odborníků, kde vládne přátelská atmosféra.

Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Adresa
Smetanova 1484, Vsetín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 11 200 – 13 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Marta Doubravová
739 244 872
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.