Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Vedoucí nízkoprahového klubu Rubikon

Co vás čeká

Vedoucí nízkoprahového klubu pro děti a mládež Rubikon vede malý tým sociálních pracovníků, vede a směřuje pojetí sociální práce v klubu, metodiky vede ostatní pracovníky v týmu. Vedoucí je i v přímé práci s klienty - poskytuje klientům pomoc a podporu, a to jak v rámci individuální, tak skupinové sociální práce. Vedoucí spolupracuje na zajištění financování služby (příprava projektových či dotačních žádostí, sledování čerpání rozpočtu ad.), má na starosti administrativní zajištění fungování služby (např. vede dokumentaci klientské práce, sleduje a kontroluje plnění stanovených ukazatelů služby...).

Není toho málo, ale je to práce velmi pestrá a smysluplná, při které se člověk mnoho naučí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Očekáváme, že vedoucí nízkoprahového klubu bude splňovat kvalifikaci sociálního pracovníka, tudíž znalost zákona o sociálních službách, metod a technik sociální práce, standardů kvality bude samozřejmostí. Aby zájemce v dané pracovní pozici dobře obstál, potřebuje mít velmi dobré komunikační dovednosti, organizační a řídící schopnosti, schopnost týmové spolupráce. Nezbytností je rovněž flexibilita, empatie, pozitivní myšlení a odolnost vůči stresu. Vedoucí potřebuje řidičský průkaz.

Výhodou bude, pokud budete umět

Pokud budete umět na komunikační úrovni AJ nebo NJ, tak to bude skvělé. Rovněž prezentační dovednosti a zkušenosti se zpracováním projektových žádostí se při práci vedoucí/ho mohou hodit.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme nástupní mzdu od 27.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, možnost seberealizace, osobnostního a profesního růstu. Dále nabízíme práci, která má smysl a pomáhá druhým lidem. Aby se u nás pracovníkům dobře pracovalo, mají možnost čerpat příspěvky na obědy a využívat dotovaných masáží. Rovněž nabízíme věrnostní odměny a možnost čerpat supervizní a metodickou podporu.

Pracovní pozice vedoucí/ho klubu rovněž umožňuje značnou míru svobody a možnosti rozhodování o směřování celého zařízení.

Smlouva může být prodloužena na dobu neurčitou.

Adresa
Poschla 988, Vsetín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Marta Doubravová
739 244 872
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.