Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Sociální pracovník - SAS pro rodiny s dětmi

Co vás čeká

Čeká Vás pestrá práce: sociální pracovník/ce vykonává svou práci především terénní formou, tzn. pracuje přímo v klientských rodinách. S rodinami řeší jejich problémy a starosti - vyjíždí "do terénu" a musí být schopen reagovat na aktuální potřeby klientů. Pracovník pomáhá rodinám "postavit se na vlastní nohy" a vytvářet dobré prostředí pro zdravý rozvoj jejich dětí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Sociální pracovník/ce potřebuje mít znalosti z oblasti sociální práce (teorie, metody, techniky), sociální politiky - zejména sociálních dávek. Důležité jsou znalosti o návazných službách. Pracovník se neobejde bez řidičského průkazu sk. B. Naprosto nezbytné jsou komunikační dovednosti, schopnost empatie, schopnost komplexního pohledu na problém, trpělivost, kreativita, schopnost hledat řešení, schopnost týmové spolupráce.

Výhodou bude, pokud budete umět

... angličtinu nebo němčinu na úrovni B2, zkušenosti z oblasti sociální práce s dětmi či rodinou.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme užitečnou a smysluplnou práci (na 0,5 úvazku). Můžete zažít, že jste někomu pomohl/a. Nabízíme práci v přátelském týmu profesionálů. Nabízená práce je velkým prostorem pro vlastní rozvoj, získání mnoha nových zkušeností a dovedností. Krom toho také nabízíme příspěvky na obědy, příspěvky na masáže, 25 dnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání, stáže v zařízeních v ČR i zahraničí, supervizní podporu.

Adresa
Smetanova 1484, Vsetín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 11 200 – 13 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diakonie Českobratrské církve evangelické, Marta Doubravová
739 244 872
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.