Pro náš showroom s italským bytovým nábytkem, hledáme designéry a interierové architekty.

Architekt/designér

Co vás čeká

Tvoříme kvalitní interiery na míru. Dovážíme luxusní italský nábytek od renomovaných výrobců, tvoříme kvalitní interiéry na míru. Staráme se o naše klienty,rozmazlujeme je a oni se k nám rádi vrací. Hledáme kolegu/kolegyni, kteří nám pomohou tvořit, vymýšlet, kreslit i se s námi radovat ze společných úspěchů. Budete mít radost z toho, že pomáháte klientům vytvořit kvalitní domov. Slibujeme, že se nebudete nudit.Získáte skvělé zkušenosti a budete moct být hrdí na to co zůstane za Vámi.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

minimálně SŠ vzdělání, ideálně se zkušeností v oboru . Znalosti grafických programů: SketchUp, ArchiCAD nebo jiný 3D kreslící program. Výborná znalost češtiny.

Výhodou bude, pokud :

Vás baví povídat si s lidmi, pomáhat jim, hledat nová řešení a dotahovat věci do konce. Nadšení a disciplína. Nabízíme skvělé produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme poměrně flexibilní práci 15-18 dní v měsíci / 138-162 hodin , práce na ŽL, dohoda.

Minimální mzda 25 000-35 000,- Kč, které Vám garantujeme, nemáte platový strop a výše extra bonusů záleží jenom na Vás!

Speciální školení k jednotlivým produktům.
Zaškolení s grafickými programy našich výrobců.
Školení některých výrobců přímo v Itálii.
Návštěvy nábytkového veletrhu nábytku v Miláně.
Fajn firemí kultura, kafeterie, příjemné pracovní prostředí.

Těšíme se na Vás!!!

Společnost
COLOSSEUM, spol. s r.o.
Adresa
Průhonická 119, Čestlice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Architekt, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.