Hledáme nové lektory programu primární prevence realizovaného na základních a středních školách.

Jedná se o práci v rozsahu cca 0,2 - 0,5 na DPČ, tedy cca 2 - 4 dopoledne týdně. Vhodné mj. pro studenty a maminky na RD.

Náplň práce:

* realizace preventivních bloků ve školách především v regionech Prahy 10, 11, 12 a 13.

* práce v rámci preventivních bloků probíhá vždy v lektorské dvojici na základě metodiky organizace

* podílení se na vytváření koncepce jednotlivých preventivních bloků a metodiky programu

Požadujeme:

* alespoň započaté studium VOŠ/VŠ sociální práce, psychologie, pedagogiky a dalších humanitních směrů (ukončené nebo minimálně započatý 2.ročník studia)

* zájem o problematiku primárních prevencí

* bezúhonnost

* zájem o práci a schopnost adekvátní komunikace s cílovou skupinou

* výrazný projev, schopnost zaujmout a improvizovat

Nabízíme:

* finanční ohodnocení až 250,- Kč/ hod.

* proplacení přímé i nepřímé práce

* vzdělání v oblasti PP a lektorovaných témat

* zázemí stabilní organizace s 20 letou tradicí

* práci v kvalitním certifikovaném programu pod odborným vedením - pravidelné porady, supervize, metodické semináře...

* vstřícnost k časovým možnostem lektorů

Nástup: možný ihned, případně po dohodě dle individuálních potřeb uchazeče

Své strukturované životopisy a motivační dopisy posílejte do 18.9.2019

Společnost
PROXIMA SOCIALE
Adresa
Rakovského 3138/2, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.