Společnost Astron je evropský leader ve výrobě a dodávce ocelových montovaných hal a parkovacích domů. Na trhu působí více než 50 let a za tu dobu jsme s našimi 300 stavebními partnery postavili více než 50 000 montovaných hal a podíleli se na řadě mezinárodních projektů.
Aktuálně hledáme do oddělení financí v České republice v Přerově zaměstnance na pozici:

Koordinátor logistiky a transportu

Náplň práce:

Organizování transportu pro mezinárodní zákazníky
Interní komunikace mezi odděleními ve výrobním závodě v Přerově a v Lucembursku
Vytváření reportů a kontrola logistických procesů
Denní komunikace s dodavateli a zákazníky
Synchronizace dodávek na stavby

Požadované znalosti/zkušenosti:

Min. SŠ vzdělání
Min. 2 roky praxe v dopravní nebo výrobní logistice
Angličtina na komunikativní úrovni
Výborné komunikační schopnosti, rychlé rozhodování a schopnost určovat priority

Co Vám můžeme nabídnout:

Profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy
Dlouhodobou a stabilní práci
Motivující platové ohodnocení
Dovolená navíc
Příspěvek na stravování, stravenky, sportovní aktivity
Multisport program
Kvalitní zaškolení
Nástup dle dohody
Bezplatné očkování
Školní balíčky pro děti našich zaměstnanců
Odměna za doporučení nového zaměstnance až 15.000 Kč

Společnost
Astron Buildings s.r.o.
Adresa
Kojetínská 3228, Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Logistik, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel