Chopte se příležitosti u našeho mezinárodního klienta, který zajišťuje služby v oblastech kontroly, testování, auditů, certifikací, techniky, školení aj.

Společnost, která působí ve 140 zemích světa!

Co vás čeká

  • Zodpovědnost za účetní procesy pro německé pobočky.
  • Příprava reportů a roční účetní závěrky.
  • Dokončení měsíčních rozvah - WIP a banka, pokladní a mezipodnikové účty.
  • Měsíční inventarizace rozvahových účtů, účtování dohadů, majetku, mezd, docházky, daňové agendy, interních dokladů, bonusů.
  • Část účetnictví GL
  • Podpora auditu a finančního kontrolora.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Ekonomické SŠ/VŠ.
  • Zkušenost s prací v SSC
  • Aktivní znalost německého jazyka PODMÍNKOU.
  • Velmi dobrá znalost PC.
  • Organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost plnit krátkodobé termíny, stresu odolnost, schopnost samostatné a týmové práce

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající plat v mezinárodní společnosti s možností růstu + roční bonus
  • Plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Praha, ČR

Společnost
Edgar Baker s.r.o.
Adresa
Příběnická 939/20, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 47 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Edgar Baker s.r.o., Petra Strnadová