Společnost TeamPrevent-Santé, s.r.o. patří k předním poskytovatelům služeb v oblasti prevence, která zahrnuje prémiovou zdravotní péči pro individuální i firemní klienty, pracovnělékařské služby, bezpečnost a ochranu zdraví při práci, požární ochranu, servis hasicích zařízení včetně revizí a odborná školení.
V rámci skupiny TeamPrevent Group poskytujeme v devíti evropských zemích služby pro více než 270.000 klientů a pečujeme o téměř 4 miliony zaměstnanců.
ZNÍ TO DOBŘE?
PŘIDEJTE SE K NÁM!

V současné době hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici:

Zdravotní sestra na stomatologii/zubní instrumentářka

Náplň práce:

  • zajištění a poskytování zdravotní péče ve stomatologické ordinaci
  • drobné administrativní úkony
  • odborná asistence na oddělení
  • pracovní doba PO – PÁ, plný úvazek (40 hod) nebo zkrácený úvazek pracovní doba od 7:30 – 13:30 (dle dohody)

Požadujeme:

  • minimálně střední zdravotnické vzdělání nebo kvalifikační kurz Zubní instrumentářka
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • proklientský přístup
  • zkušenost z oddělení stomatologie

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na plný nebo zkrácený úvazek
  • práci v moderním prostředí v soukromé klinice na Praze 1 blízko Národního divadla
  • teambuildingové akce
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • skvělý tým zdravotníků
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • dotované masáže, rehabilitace a stomatologické výkony
  • nadstandardní lékařská péče pro Vás a rodinné příslušníky
  • karta Multisport

Společnost
TeamPrevent-Santé, s.r.o.
Adresa
Pštrossova 192/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Stomatolog, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

TeamPrevent-Santé, s.r.o., Nela Tomášková