V naší MŠ můžete čas trávit přímo s dětmi, papírování řeší IT systém.

Co vás čeká

Hledáme kolegu - učitele předškolní výchovy do našeho týmu soukromé MŠ MALÍČKOV. Třída o menší kapacitě dětí, kdy je individuální prostor pro výchovu a vzdělávání. Náplní práce je utváření podnětného prostředí pro děti. Hledáme aktivního, spolehlivého kolegu, kterého práce s dětmi naplňuje. Při tvorbě programu má náš celý tým prostor pro seberealizaci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme ukončené střední pedagogické vzdělání (nejlépe v oboru : Předškolní a mimoškolní pedagogika, možné též Pedagogické lyceum či Vychovatelství) s maturitou. Praxe vítána, vhodné i pro absolventy. V případě dlouhodobější praxe 4 roky v MŠ a déle, není podmínka střední pedagogické školy nutná, postačí ukončené střední vzdělání s maturitou a doložené roky praxe. Kladný vztah k dětem, spolehlivost, zodpovědnost, svědomitost, schopnost kooperace a práce v týmu.

Výhodou bude, pokud budete umět

Anglický jazyk na komunikativní úrovni, kurz angličtiny pro předškolní věk dětí. Hra na hudební nástroj.

Co vám můžeme nabídnout

Minimum administrace díky využití IT technologií, čas na práci s dětmi. Zázemí firmy s historii a tradicí, která je na trhu služeb již přes 10let. Jsme mezinárodní MŠ, kam se vrací spokojení rodiče - klienti. Jistotu zaměstnání. Rodinné a přátelské prostředí. 5 týdnů dovolené. Pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Příspěvek na stravování v zaměstnání. Navýšení platu po ukončení zkušební doby. Nabídka placených školení a kurzů aj.

Společnost
MALÍČKOV s.r.o.
Adresa
Ovčí hájek 2357/48, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny, Children-friendly office
Zařazeno: Služby, Vzdělávání a školství, Učitel mateřské školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.